Gry komputerowe

Media internetowe w Polsce - ranking

Media internetowe w Polsce - ranking

Od początku roku w pierwszej piętnastce najbardziej opiniotwórczych polskich mediów nieprzerwanie plasuje się Onet.pl i TVN24.pl. To poprawa pozycji mediów internetowych - w skali całego ubiegłego roku, wśród najchętniej cytowanej piętnastki znalazło się tylko jedno medium internetowe - Onet.pl. Wzrastająca pozycja portali internetowych w rankingu wynika przede wszystkim z ich dostępności oraz specyfiki działania.

Informacje na głównych portalach, czyli tych znajdujących się w rangingu Instytutu, są bardzo często informacjami o charakterze newsa, często i przede wszystkim szybko, aktualizowanymi. Dlatego też portale są dobrym źródłem komornik Łódź informacji newsowych, często mających potencjał sensacji. Najnowszy raport Instytutu Monitorowania Mediów potwierdził, że poziom opiniotwórczości portali internetowych, mierzony liczbą cytowań w innych mediach, w marcu ponownie się poprawił.

Co prawda żadne z internetowych mediów nie może się jeszcze równać z Rzeczpospolitą (1580 cytowań w marcu), Gazetą Wyborczą (811 cytowań) czy Dziennikiem Gazetą Prawną (611 cytowań), ale najwyżej notowany reprezentant mediów internetowych uplasował się na siódmym miejscu, poprawiając pozycję o jedno oczko w porównaniu z lutym i o dwa w odniesieniu do stycznia.

- autor artykułu

Zobacz stronę autora: sauny

Share this post