Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/seofabryka/domains/itvpobiedziska.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/seofabryka/domains/itvpobiedziska.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Telewizja interaktywna

Telewizja interaktywna

Telewizja interaktywna

Internet jest nową technologią we współczesnym świecie, która zdaje się uchodzić za symbol naszych czasów. To on czyni realnym pojęcie „społeczeństwa informacyjnego”, będąc jednym z głównych źródeł i przenośników informacji, która to jest obecnie podstawą funkcjonowania społeczeństw, a oskmini.pl po części „środkiem do życia” każdego człowieka. Internet staje się dla ludzi zarówno źródłem pracy, nauki jak i rozrywki. Telewizja interaktywna najprościej można powiedzieć, iż jest to połączenie zaawansowanych metod przekazu łączących telewizję i innych formy komunikacji (sieć Internet, telefonię) w celu zaangażowania odbiorcy w transmitowane treści.

Odbiorca może mieć wpływ na nadawane treści, tworzyć ramówkę stacji lub brać aktywnie udział w tworzeniu programu, jak również zadawać pytania prezenterom i ich gościom. Telewizja interaktywna zmienia tradycyjny model przekazywania pasywnego treści w model, gdzie odbiorca w głównej mierze decyduje co i jak chce oglądać. Telewizja interaktywna może dostarczyć odbiorcy usługi typowe dla Internetu jak poczta elektroniczna, handel, usługi finansowe i programy na życzenie przez nadawane wraz z programem aplikacje.

http://plisy-rolety.pl
– autor artykułu