Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/seofabryka/domains/itvpobiedziska.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/seofabryka/domains/itvpobiedziska.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Internet

Internet

Internet

Internet jest nową technologią we współczesnym świecie, która zdaje się uchodzić za symbol naszych czasów. To on czyni realnym pojęcie „społeczeństwa informacyjnego”, będąc jednym z głównych źródeł i przenośników informacji, która to jest obecnie podstawą funkcjonowania społeczeństw, a po części „środkiem do życia” każdego człowieka. Internet staje się dla ludzi zarówno źródłem pracy, nauki jak i rozrywki. Stara się on wprowadzić człowieka w świat „po drugiej stronie lustra”, gdzie wszystko jest szybsze, łatwiejsze i bardziej fascynujące, bo nierzadko dostępne od razu. Internet odpowiada na ludzkie zainteresowania i potrzeby. Jednocześnie daje odpowiedzi na szereg nurtujących pytań. Jest źródłem kontaktów interpersonalnych. W przypadku ludzi młodych dodatkowo bezbłędnie celuje w świat potrzeb i motywacji młodzieży.

Poszukując nowych informacji, człowiek zapoznaje się z nowymi poglądami, odkrywa nowe punkty widzenia, poznaje odmienne zwyczaje i kultury. Bywa niestety też tak, że fascynacja Internetem zamienia się w coś w rodzaju obsesji lub nałogu. Głód informacji staje się coraz większy i większy, więc i czas spędzany na korzystaniu z sieci coraz bardziej się wydłuża. Osoba coraz chętniej wybiera monitor zamiast przyjaciół, zajęć domowych, które to zaczynają ją irytować i nudzić. Internet izoluje ją od prawdziwego, realnego życia.

http://www.prefabetkurzetnik.pl/elementy-drogowe.html
– autor artykułu